Бути у потоці

Знайди течію та віддайся їй.
Що ти обереш йти пішки довгий шлях чи сісти на транспорт?
Потік — це відчуття. У ньому ти не думаєш треба чи не треба. Ти просто робиш. Ти віддаєшся йому. Він диктує напрям та зміни. Ти, наче краплина в океані або горному струмочку. Це може бути як негативно, так і позитивно для нашого розвитку. Як завжди вирішує розум.
Щоб вивчати декілька речей одночасно просто достатньо відкрити декілька пототів. Вони можуть бути різної інтенсивності, в залежності від потреб.

Кожен потік — це наче кур’єрська машина. Їй байдуже що перевозити. Що покладете, то і перевезе. Все залежить від того, що у вас є, а точніше на чому ви здатні сконцентруватись. 
Наприклад, ви хочете навчитись танцювати. Якщо ви погано відчуваєте тіло, якщо у вас не розвинене відчуття ритму, якщо ви соромитесь танцювати перед іншими людьми, то вам буду важко потрапити у потік. Бо ваш розум дуже напружений і не дозволяє тіло вільно рухатись без зайвих думок типу: А чи правильно я рухаюсь? А чи я виглядаю нормально? Мене ніхто не бачить?
Це те саме, коли до вас приїхав кур’єр і чекає поки ви йому дасте посилку, а ви то даєте йому в руку, то одразу забираєте.І так нескінченно. Він просто стоїть і з нерозуміючими очима чекає поки ви нарешті приймите рішення.