Тіло, душа, дух

Тіло – це фізична стуктура (сосуд), механізм.

Душа (людини) – це оператор, свідома субстанція, що входить ще у плід ненародженої дитини та вчиться управляти цим тілом. Вона знайомиться із фінкціями та можливостями отриманого тіла. Тобто, тепер душа має доступ до 2 речей: всіх органів відчуттів (можливості авто) + свою свідомість, з якою прийшла. (Водій)

Дух – це універсальні знання та стани, до яких не всім одразу відкритий доступ. Чим більш свідома душа, тобто має менше прив’язаностей до тіла та бажань, тим більше їй відкривається доступ до духовних знань, а отже їй стає простіше розуміти як бути щасливою людиною та яка її ціль у цьому житті. Тобто, така людина має певні координати, наче доступ до супутника, який бачить всі дороги. Головне отримати до нього доступ. Щасливі люди саме цим і відрізняються від нещасливих. Бо вони знають, розуміють та відчувають ці нотки та цей маршрут. Тому до щастя ведуть виключно духовні знання.

http://psyheo.by/pyatiyarusnaya-shema-vozrastaniya-uma-svyatitelya-feofana-zatvornika-i-tajna-dushevno-duhovnogo-perehoda/

Дані 3 категорії формують триєдинство, яке собою являє природу людини.
Фізичне тіло. До нього входять тілесні відчуття та бажання.
Душа. До неї входить інтелект (розум), почуття та емоції, воля. Душе керує тілом. (підсвідомість, свідомість, безсвідомість)
Дух. Необхідність відчуття бога, совість, інтуіція. Дух направляє душу.

Ці три шари комбінуються у конкретний спосіб, є 5 рівнів взаємозв’язку.
Тіло, тіло-душа, душа, душа-дух, дух

Рівень розвитку душ визначається от саме цими п’ятьма рівнями

Тіло – це фізична стуктура (сосуд).

Душа (людини) – це оператор, свідома субстанція, що входить і вчиться управляти цим тілом. Вона знайомиться із фінкціями та можливостями отриманого тіла. І вже має доступ до всіх органів відчуттів + свою свідомість, з якою прийшла. (Водій)

Дух – це універсальні доступні для всіх знання та стани, але до яких не всім одразу відкритий доступ. Чим більш свідома душа, тобто має менше прив’язаностей до тіла (тілесних відчуттів), тим більше їй відкривається доступ до духовних знань, а отже їй стає простіше розуміти як бути щасливою людиною та яка її ціль у цьому житті. Тобто, така людина має певні координати наче доступ до супутника, який бачить всі дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *