CANCUN TOUR

Тут ми розповідаємо цікаві деталі та факти про місто CANCUN, MEXICO.

ІСТОРІЯ МІСТА

Канкун (ісп. Cancún) – велике курортне місто в Мексиці, на узбережжі Рів’єра Майя. Чисельність населення, за даними перепису 2010 року, склала 628 306 осіб. Офіційно вважається найбільшим курортом Мексики. До 70-х років ХХ століття Канкун був невеликим рибальським селом.

Місто Канкун в даний час вважається одним з кращих курортів світу. Місто з історією, що йде корінням в глибоку старовину до загадкової цивілізації майя. На картах Канкун з’явився в XVIII столітті і багато істориків припускають, що назва міста походить від слова «Kancan», що в перекладі з мови майя означає «трон змії» або «магічна змія».

Канкун розділений на дві частини: Даунтаун (Downtown) і Готельну зону (Zona Hotelera).

В Канкуні є курорт, що розташувався на піщаній косі, яка нагадує цифру «7», шириною 400 м і довжиною в 30 км. Верхня частина коси виходить на затоку Жінок, де вода майже завжди спокійна, нижня – у відкрите море з вражаючим прибоєм. Середньорічна температура там – 30-32 градуси за Цельсієм.

ПАМ'ЯТКИ

1. Сак-Актун – одна з найбільших в світі систем підземних річок світу (понад 230 км). Тут до сих пір знаходять скелети доісторичних тварин і древніх людей.
2. Острів Жінок – красивий карибський острів знаходиться в 15 км від Канкуна, довжиною 7 км і шириною від 500 метрів до 3-х км. Знаменитий підводним музеєм, пляжами, унікальною архітектурою і як місце де відбувається одне з найбільших скупчень Китових Акул в світі.
3. Тулум – стародавнє поселення майя, знаходиться всього в 130 км від Канкуна. Місто оточене кам’яними стінами. Це єдиний форт імперії майя на узбережжі, залишався чинним до 1554 р Сьогодні тут можна побачити Храм Фресок, Храм Бога Вітру, Храм моря і церемоніальний центр.

ПЛЯЖІ

Доступ на всі громадські пляжі Канкуна вільний. Дістатися до будь-якого з них можна на автобусах, що курсують уздовж всієї «Зони готелів».

Всі пляжі Канкуна діляться на дві групи:

1. Пляжі північного боку «Зони готелів», розташовані з 2 по 9 км. Головна відмінність – спокійне море і відсутність хвиль, так як вона захищена островом Ісла Мухерес.
2. Пляжі розташовані з 9 по 22 км «Зони готелів». Завжди присутні хвилі.

Починаючи з 2013 року на пляжах Канкуна з’явилася велика кількість бурих водоростей. Нашестя водоростей на пляжах Канкуна стало серйозною проблемою для туристів і місцевих жителів. Проблема вирішується місцевою владою і персоналом готелів, що знаходяться на узбережжі.