VALENCIA TOUR

Тут ми розповідаємо цікаві деталі та факти про місто Valencia, España.

ІСТОРІЯ МІСТА

Валенсія – місто в Іспанії, центр автономного співтовариства Валенсія і однойменної провінції. Третє за кількістю жителів місто Іспанії після Мадрида і Барселони. Місто було засноване римлянами в 138 році до н. е., хоча на місці міста і раніше існували поселення греків і карфагенян.

Місто в основному іспаномовне, але уряд пропагує валенсійську мову. Населення в значній мірі зростає завдяки імміграції.

ПЛЯЖІ

Пляжі Валенсії по праву вважаються одними з кращих в Іспанії за чистоту і зручність. Щорічно тут відпочивають туристи з усього світу, причиною цьому – відмінна інфраструктура, демократичні ціни (щодо всієї Іспанії). Берегова лінія облаштована для пляжного релаксу, тут легко можна знайти галасливі місця, де регулярно проводять вечірки і життя вирує навіть вночі, а також спокійні і тихі для сімейного відпочинку.

САДИ ТУРІЇ

В Іспанії русла висохлих річок нерідко перетворюються в прогулянкові зони. Наприклад в Валенсії річку Турію спеціально видворили за межі міста після того, як вона принесла багато бід під час повені. Там, де колись проклала собі дорогу вода, в 1986 році був закладений рекреаційний комплекс «Сади річки Турія». Сьогодні він охоплює площу близько 100 гектар, і велика частина дитячих пам’яток Валенсії знаходиться на його території.

ПАЕЛЬЯ

Паелья – національна іспанська (валенсійська) страва з рису, підфарбованого шафраном, з додаванням оливкової олії. Крім цього в паелью можуть додаватися морепродукти, овочі, курка. Назва походить від латинського слова patella – «сковорода». Популярність цієї страви в даний час обумовлена ​​тим, що, у різних регіонах Іспанії існує безліч рецептів приготування паельї. Самі іспанці стверджують, що їх понад триста. Класична паелья, крім рису, включає в себе 6-7 видів риби і морепродуктів, курку, біле вино, зелень і спеції. У деяких регіонах Іспанії готується паелья з квасолі.

БІОПАРК

Біопарк Valencia – це величезний зоопарк у Валенсії. У ньому утримується велика колекція африканської фауни. Він розташований на руслі річки Турія. Більшість тварин переїхали туди із зоопарку старого міста, коли Біопарк відкрився в 2008 році.
Даний парк не використовує традиційні клітки, які є звичними для багатьох зоопарків, використовуючи натомість річки, ставки, протоки та скелі для відокремлення відвідувачів від тварин. Також велика увага приділяється відтворенню екосистем, включаючи колекцію африканської флори.

ОКЕАНАРІУМ

Океанографічний парк Валенсії – це океанаріум, розташований на сході Валенсії. На території близько 110 000 м ² містяться представники різних морських видів (загальний обсяг води у всіх акваріумах становить 42 млн л). 
Парк розділений на десять зон. У морських зонах представлені мешканці Середземномор’я, полярних океанів Арктики, островів, тропічних морів, морів помірного клімату і Червоного моря. Крім них в парку є дельфінарій і сад з більш ніж 80 видами різних рослин.