LONDON TOUR

Тут ми розказуємо цікаві деталі та факти про місто LONDON.

ІСТОРІЯ МІСТА

ЦІКАВІ ФАКТИ

Назва міста Лондон може бути похідним від Llyndon – місто або фортеця (don) на озері або річці (Llyn). Можливо, назва походить від Laindon, «довгий пагорб», або від кельтського lunnd, «болото».

Щорічно жителі і відвідувачі міста забувають 80 000 парасольок в лондонському метро. Але служителі метрополітену знаходили і більш дивні забуті речі: паркова лава, меч самураїв, людський череп, 3 мертвих летючих миші в скляній банці і навіть цілий труну.

Прати речі вдома не прийнято. Абсолютно в будь-якому районі можна знайти пральню.

Ніхто не зрозуміє, що таке 15:00 У Лондоні є 3 p.m. Наша система використовується тільки в армії для позначення напрямку, типу «противник на 15.00».

Водіям знаменитого чорного таксі потрібно готуватися до іспиту від 2 до 4 років.
Щоб здати тест «Знання», потрібно знати розташування 25 000 вулиць і 20 000 місць. На це йде зазвичай від 2 до 4 років.

Королеві потрібно мати дозвіл на в’їзд в Лондон. Дозвіл видає мер Лондона, так як по древньому закону жителі Лондона зберігають за собою право не впустити свого сюзерена в столицю.

Вічні лондонські дощі – міф.
Насправді Лондон вважається одним з найбільш сухих міст Європи. Середньорічна кількість опадів становить 584 мм, що менше, ніж в Римі або Сіднеї. Для порівняння: в Мілані – 1 000, а у Флоренції – 870 мм.

Англійці не більше за всіх на світі обожнюють чай.
Якщо вас запитають, для кого чаювання на 1-му місці, думаємо, що Англія буде в вашому списку хоча б на 2-м, можливо, після Китаю. Але насправді! .. У десятці країн, де п’ють найбільше чаю, на 1-му місці – Туреччина, потім Марокко, Ірландія, Мавританія і тільки потім Великобританія. Уявляєте?

Біг-Бен насправді не вежа і не годинник
Майже всі впевнені, що Біг-Бен – це вежа з годинником в Лондоні. Але насправді так називається 13-тонний дзвін, який знаходиться всередині вежі за циферблатом.

У 1931 році The Times у Лондоні були звинувачені “в поганій друку і в типографським застарілому шрифті”, після чого ними було заборонено новий, всім відомий шрифт Times New Roman.

Лондон займає перше місце за кількістю мільярдерів (72 людини), обходячи Москву (48), Нью-Йорк (43) і ОАЕ (37).

Лондон знаходиться на нульовому меридіані, який має більш відома назва – грінвічський. Меридіан так назвали через те, що він проходить через район Грінвіч.

Перше в світі метро було побудовано в Лондоні в 1863 році.

У Лондоні ви не знайдете жодного кінотетру, де йде все “упереміш”, як у нас. Як правило, кожен показує тільки певні фільми.

Вхід практично в усі головні музеї Лондона абсолютно безкоштовний. Ви самі вирішуєте, скільки готові пожертвувати музею (як правило, це 5 фунтів).